Łysina na środku głowy u 29-latka

Witam ma 29 lat i mały problem zaczęła mi się robić taka mała łysinka na środku głowy staje się to coraz bardziej widoczne, czy jakiś sposób na to żeby znowu odrosły mi tam włosy??? Nie byłem jeszcze u żadnego lekarz.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane objawy mogą wskazywać na łysienie plackowate. Sugeruję zatem, by skonsultował się Pan ze specjalistą dermatologiem, który oceni skórę głowy i pokieruje dalszym procesem diagnostyczno-leczniczym.