Łyżeczkowanie

Witam.
16.04. miałam zabieg łyżeczkowania (diagnoza - ciąża obumarła 7 tydzień). Do dziś mam obfite krwawienia, ale nie to mnie martwi, a to, że wylatują ze mnie nadal spore kawałki tzw. potocznie wątróbki (skrzepy).

Czy to normalne, czy powód do niepokoju?

KOBIETA ponad rok temu

Lek. Aneta Zwierzchowska

Witam!

Krwawienie po poronieniu może trwać nawet 2 tygodnie. Skrzepy świadczą o tym, że jest ono dość obfite. Nie ma jednak powodów do niepokou, jesli tylko czuje się Pani dobrze i nie jest Pani bardzo osłabiona.

Pozdrawiam serdecznie!