Łyżeczkowanie a polipy

Mam 42 l obecnie jestem świeżo wyłyż j.macicy i szyjki-polipy. W wieku 25l przeszłam zap.m serc biorę concor cor 1.25 i preductal mr. Mam również w wywiadzie ch wrzod żołąd obecnie w remisji ale jest przewlekłe chroniczne zap. błony śluzowej żołądka czasem nadżerki biorę controloc. W chwili obecnej mam silną nerwicę lekarz przepisał mi aciprex 10 mg. Lek ten ma dużo obj ub. Czytałam że asentra ma zbliżone działanie ale mniejsze sk ubo. Nie wiem co mam robić trochę się obawiam tego leku.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Leki, o których Pani wspomina to dwie różne substancje czynne dlatego też nie chciałbym ingerować w decyzję Pani lekarza. Wszelkie wątpliwości proszę rozwiązywać u swojego lekarza.