Łyżeczkowanie jamy macicy a krwawienie

Co mam robic ,jestem po lyzeczkowaniu macicy.Trzy tygodnie po dostałam bardzo obfitego krwawienia z bardzo duzymi skrzepami.Trafilam do szpitala po trzech dniach wyszłam z exacyl,qlaira,zinat i żelazo. W dalszym ciagu krwawie,jeden dzień mniej w inny wiecej .Co robić, proszę o pomoc.

Aleksander Ropielewski

Jeżeli krwawienie się nie zmniejsza konieczny jest ponowny kontakt z ginekologiem.