Łyżeczkowanie jamy macicy a miesiączka u 26-latki

Witam, jestem po zabiegu lyzeczkowania jakies 4 tygodnie, bylam na wizycie kontrolnej u ginekologa lekarz dal mi zielone światło po pierwszym cyklu w dodatku powiedział ze zbliza mi sie okres ktory bedzie obfity co stwierdzil po usg dopochwowym, wczoraj pomiędzy mna a partnerem doszlo do wspolzycia dzisiaj zauwazylam na bieliznie jakby krew ale nie wyglada na krew okresowa czy mam sie tym niepokoic?

Lek. Tomasz Budlewski

Jeżeli jest to krwawienie nie miesiaczkowe to konieczne jest udanie się do llekarza ginekologa.