Łyżeczkowanie jamy macicy a obumarły płód

Witam, 2 wrzesnia mialam zabieg lyzeczkowania macicy stwierdzono obumarly plod ok7-8 tyg krwawienie po trwalo ok5 dni. Nie mozna wspolzyc przez 4-6 tyg po, ale czy cos sie moglo stac jak normalnie wspolzylam ? Doostałam 3 pazdziernika miesiaczke, dzien wczesniej brazowe plamienie wystapilo, natomiast juz 4 krwawienie wystapilo tylko w pierwszej polowie dnia i malo obfite 5.10 polecialo minimalnie (slabo tampon ubrudzony) brzuch mnie pobolewa Czy to normalne czy jest mozliwosc ze jestem w ciazy?

Aleksander Ropielewski

Ryzyko ciąży jest minimalne, jednak nie można go wykluczyć z całą pewnością, dlatego warto wykonać test ciążówy.