Łyżeczkowanie jamy macicy a opóźnienie miesiączki

Witam mam pytanie. Miałam łyzeczkowanie prawie 3 miesiace temu. Teraz spoznia mi sie okres ale 2 testy wyszly negatywnie. Czy nic sie nie stanie jak bede brac z 5 dni luteine 3 razy dziennie?

Aleksander Ropielewski

Nie wiem z jakiego powodu było wykonane łyżeczkowanie i dlaczego chce Pani przyjmować luteinę. Nie potrafię się wpowiedzieć w danej sytuacji i odradzam stosowania leków bez kontaktu z lekarzem lub farmaceutą.