Łyżeczkowanie jamy macicy i brak okresu

Witam . 21.11 miałam wykonane łyżeczkowanie. 16.12 była pierwsza miesiączka. Od tamtej pory współzyłam z partnerem zabezpieczajac się prezerwatywą . Dziś powinien byc okres ,a go nie ma . Jakie moga być tego przyczyny ? I czy to normalne , że moze on się teraz spóźniać ?Dodam , że dzis jest 19.01 doszły mi bóle podbrzusza oraz piersi .

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W pierwszej kolejności należy wykluczyć ciążę. W tym celu proszę wykonać test ciążowy. Jeśli ciąża zostanie wykluczona a krwawienie nie pojawi się w najbliższym czasie to konieczna będzie wizyta u specjalisty ginekologa.