Łyżeczkowanie, menopauza a silne krwawienia

mam 46 lat i zaczynam chyba wchodzic w okres menopauzy. W marcu tego roku bylam na wylyzeczkowaniu bo zeszlym roku moje miesiaczki byly nie regularne i bardzo obfite. Po tym zabiegu nie miesiaczkowala przez 5 miesiecy i znow mam problem bo zaczelam silnie krwawic z durzymi skrzepami. Lekarz mi przepisal leki na zatrzymanie krwawienia-pomoglo ale jak skonczylam przyjmowac leki ponownie zaczelam krwawic. Wiem ze mam miesniaka prawdopodobnie to przez niego tak krwawie. co mam zrobic jeszcze czekac

Aleksander Ropielewski

Bez przeprowadzenia badania nie mogę stwierdzić teog jednoznacznie, ale najpewniej konieczne bedzei kolejne wyłyżeczkowanie jamy macicy lub wycięcie mięśniaka.