Łyżeczkowanie obumarłej ciąży

witam , mam pytanie odnośnie łyżeczkowania , które miałam 28-08 , będąc w 11 tyg, ciąży która obumarła w 6 tyg, od czasu zabiegu nie mam żadnych krwawień czy plamień , ale co dzień pojawia się bardzo silny ból z lewej strony brzucha , dziś był prawie nie do wytrzymania , ból trwa około 1-2 h, czy to normalne ? dziękuję

Piotr Pilarski

Nie, to nie jest normalne. Wymaga to sprawdzenia. Sugeruję udać się na pogotowie w szpitalu z oddziałem ginekologicznym.

Pozdrawiam.