Łyżeczkowanie po poronieniu

witam.Na początku grudnia poronilam.W odstepie 2 tyg.miałam 2 zabiegi lyżeczkowania(05.12,23.12).Po 2gim zabiegu krwawilam tylko kilka godzin,a potem przez 18 dni (do wczoraj,tj.10.01) mialam żółtą wydzieline (przez ost.tydz zauważylam sporo sluzu i uczucie wigoci w pochwie,kolor b.z.).Dzisiaj od rana wydzielina jest "mleczna",raczej bez sluzu,caly czas uczucie wilgoci.Do tego od kilku dni "gniecie" w krzyzu.Czy zmiana wydzieliny moze sugerowac,ze w ost.2-3 dniach mialam owulacje?Pozdr.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Oczywiście może być to wynik owulacji ale zawsze w takiej sytuacji, szczególnie po przedłużającym się krwawieniu należy brak pod uwagę opcję iż mogło dość do infekcji i stąd zmiana charakteru śluzu i odczuwany dyskomfort.