Łyżworolki i jazda na rowerze na spalanie kalorii

Mam pytanie co jesc aby zrzucic troche z wagi? Jak sie odzywiac? Mam nadwage okolo15 kg. Czy lyzworolki i jazda na rowerze to dobry wybór na spalanie kalorii. Czy tylko ciemne pieczywo. Jem raz w tygodniu mieso a tak warzywa. Co jeszcze mozna wprowadzic do jedzenia.

Natalia Ulewicz Dietetyk, Olsztyn

witam,
dieta musi byc dostosowana indywidualnie pod pacjenta, nie ma indywidualnych porad,
kazdy jest inny i moze miec inne choroby, tryb zycia itp.
pozdrawiam