Zapytaj lekarza

1 , 0 1 0 , 3 4 4

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Łzawienie i pieczenie oczu po Escitalopramie

Łzawienie i pieczenie oczu po escitalopramie.Witam czy spotkał się ktoś z takim skutkiem ubocznym tego leku?.Od kiedy zacząłem go stosować coś takiego się u mnie pojawiło.W ulotce nie ma o takich skutkach ubocznych wzmianki.Natomiast zapewne jak zapytam o to lekarza to nie będzie wiedział,albo powie,że to nie od tego i w żaden sposób wypowiedzi nie uzasadni.Proszę o jakąś odpowiedź osoby która stosowała ten lek na sobie lub na pacjencie.
MĘŻCZYZNA, 28 LAT 11 miesięcy temu

Stosowanie leków bez recepy

Polacy przyjmują mnóstwo leków bez recepty. Czy jest to dobre i bezpieczne? Obejrzyj filmik i zapoznaj się z wypowiedzią specjalisty na temat stosowania leków bez recepty.

Lek. Aleksandra Witkowska Stażysta/Rezydent, Warszawa
79 poziom zaufania

Może być to powiązane z przyjęciem leku.
Jesli dolegliwości są bardzo uciążliwe zalecałabym zmianę leczenia z lekarzem prowadzącym

umów wizytę 0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety