Łzawienie i pieczenie oczu po przebudzeniu

Coraz częściej łzawią mi oczy i bardzo podczas łzawienia pieką. Ostatnio często po obudzenu tak się dzieje. Mam w ciagu dnia takie uczucie nazwały to uczucie mokrych oczu. Co to może być?Jestem z Poznania.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udać się do lekarza okulisty, bez badania lekarskiego ciężko jest coś więcej powiedzieć. Być może problem tkwi w kanalikach łzowych które nie są w pełni drożne.