Łzawienie i suchość oczu przy noszeniu szkieł kontaktowych

witam nosze szla kontaktowe ,czesto lzawia mi oczy na dworze, czuje tez ze moje oczy sa suche, w marketach czesto razi mnie swiatlo ze musze natychmiast wyjsc ,mruze oczy mimowolnie jest to wszystko bardzo uciazliwe-objawy te nasilaja sie od kilku tygodni.

Witam.
Niestety problem suchości gałek ocznych przy noszeniu soczewek kontaktowych często się pojawia . Jeżeli objawy opisane przez Panią będą się nasilać proponuję skonsultować się z lekarzem okulistą.
Pozdrawiam