Łzawienie oka i ból powieki

Witam, Od 2 dni mam problem z prawym okiem. Łzawi mi oko oraz ciągnie powieka. Jest sucha i wrażliwa na dotyk. Przez 5 dni przyjmowałam lek: Clostilbegyt czy to może być przyczyną złego stanu oka czy leży ona w czymś innym?Proszę o pomoc. Pozdrawiam,Małgorzata

Lek. Tomasz Budlewski

Powyższy lek może powodować zaburzenia widzenia pod postacią luminescencji, podwójnego widzenia, pogorszenia ostrości widzenia, fotofobia. Przyczyn Pani objawów może być bardzo dużo. Proponuję zgłosić się do okulisty.