Machanie główką na prawo i lewo u 6,5-miesięcznego synka

Witam, od kilku dni synek (6,5mca) kiedy się denerwuje (wtedy popłakuje) macha główką na prawo i lewo. Czasami jest to lewo-prawo-lewo ledwo zauważalne a czasami trochę dłużej i wtedy widać to wyraźnie. Czy jest się czym martwić?

Witam!
Niestety Pani opis jest bardzo ogólny i nie pozwala na ustalenie choćby podejrzenia przyczyny. Konieczne jest zebranie dokładnego wywiadu, przeprowadzenie badania fizykalnego oraz ewentualnych badań dodatkowych w razie potrzeby. W tym celu należy się zgłosić do pediatry. Trudno teraz powiedzieć, czy jest to objaw jakiejś choroby, ale jeśli zachowanie wg Pani jest odmienne, niepokojące to bezpieczniej jest wykluczyć jakiekolwiek nieprawidłowości. Zachęcam do wizyty u pediatry.
Pozdrawiam serdecznie!