Macica jednorożna w 5. tygodniu ciąży

Witam. Mam macicę jednorożną. Jestem w 5 tyg ciąży po drugiej próbie IVF (pierwsza próba nieudana, jeszcze nie rodziłam).Kilka lat temu poroniłam w 12 tyg, lekarz stwierdził, że wymiary dziecka świadczą o 7 tc. Pracuję jako sprzątaczka. Ogólnie poza niewielkimi bólami i biegunką czuję się dobrze. Proszę mi powiedzieć, czy ja mogę pracować fizycznie, czy z moją wadą definitywnie powinnam przerwać pracę?

Lek. Tomasz Budlewski

Odpowiedz na Pani pytanie moze udzielić lekarz ginekologa po bezpośrednim badaniu