Macica przodozgięta w wyniku badania USG

Witam bardzo prosze o pomoc . Usg z 3-10 2013 macica przodozgieta wym AP 37 w rzucie przydatków po stronie lewej heteroechogenny obszar o wym 63 na 40 na 58mm. Usg z 7-10-2013 Trzon macicy przodozg. o wym Ap 34 w rzucie przydatków po stronie lewej w styczności z macicą obszar heteroechogenny o wym 55na 50 na 70mm. Potakim badaniu lekarz kazał isć do domu i czekać , ale ja nie wiem na co mam czekać ? Aż urosnie to coś większe? A i mam zrobić badanie ca125 . Czy powinni mi to usunać?
ponad rok temu

Proponuję wykonać powtórne badanie USG dopochwowe po którym lekarz określi jaki charakter ma zmiana w lewym jajniku./ torbiel surowicza, endometrialna, dermoidalna/ wtedy mozna będzie udzielić Pani odpowiedzi co do dalszego postepowania.