Makaron sojowy na kolację podczas odchudzania

Witam :) Chciałam zapytać o makaron sojowy na diecie odchudzającej . Mianowicie chodzi mi o to czy można go spożywać na kolację , czyli około godziny 19 . I czy nie odłoży się w postaci nie chcianych kilogramów i centymetrów . Wiem ,że jeżeli chodzi o zwykły makaron to nie jest zalecane spożywanie go na kolacje i raczej się to odradza . A jak jest z sojowym ? bardzo liczę na pomoc .

Można spożywać węglowodany na kolację w niewielkie ilości. Makaron spożyty 2-3 godziny przed snem zostanie całkowicie strawiony i "spalony" więc się nie odłoży. Kluczem jest oczywiście jego ilość - nie można przesadzić. Kolacja powinna stanowić ok.20% dziennego zapotrzebowania kalorycznego.