Makijaż permanentny a karmienie piersią

Witam. Czy karmiąc piersią mogę zrobic makijaż permanentny? Pediatra mojej córki stwierdził ze tak, ponieważ barwniki sa bezpieczne i ze wystarczy tylko zbac o to, zeby nie wdała sie infekcja przy gojeniu, co uważam za oczywiste. Ale czy na pewno nie powinnam odstawić córeczki na pare godzin po zabiegu?

Witam,
proszę robić makijaż , karmić dzieciątko i o nic się nie denerwować. Pediatra miał rację. Barwnik pozostaje lokalnie w skórze i nie wchłania się do krwiobiegu.
Pozdrawiam
Lek.med. Małgorzata Ornatowska
Certyfikowany lekarz medycyny estetycznej PTL