Makijaż permanentny we wczesnej ciąży

witam mam umowiony makiajz pernamenty i chyba jewtem w ciazy,dzis zrobilam test jest jedna kreska mocna druga lekka ,ale jest.. czy moge zroic makijaz bedac w 1 tyg ciazy?

Lek. Katarzyna Szymczak

Nie radziłabym wykonywać w ciąży, że względu na to że mogą wystąpić reakcje alergiczne a efekt może być bardzo różny i odbiegać od oczekiwanego. Najpierw sugeruję wykluczyć ciążę.
Pozdrawiam