Mała czerwona plamka na żołędzi penisa

Witam Odkąd pamiętam na żołędziu mam małą czerwoną, ale nie tak bardzo, plamke(srednisa okolo 0.2cm). Nie boli, nie swędzi, nie piecze, nic sie nie dzieje, nie powiększa się. Jest gladka nie wyczuwa się zadnej grudki pod spodem. Co to może być? Jakies schorzenie czy poprostu znamie( o ile to mozliwe) Juz teraz Dziekuje za odpowiedz

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proponuje udać się do lekarza urologa lub dermatologa. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.