Mała i bolesna dziurka na pięcie u 27-latki

mam pewien problem od ok 2 miesiecy na piecie zrobila mi sie mala dziurka ktora bardzo boli,teraz jest coraz wieksza i na okolo dziurki jest spuchniete przy tym towarzyszy straszny bol przy chodzeniu co to moze byc?stosowałam czarna masc bo na czytałam sie ze w srodku moze byc jakis czop lub korzen ale po stosowaniu masci bol jest wiekszy,do kogo sie zwrocic?lekarz rodzinny skierowal mnie do chirurga ale nie wiem co chirurg ma z tym wspolnego,a rodzinny lekarz powiedzial ze nie wie co to jest

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Proszę zastosować się do zalecenia lekarza rodzinnego i udać się na wizytę do chirurga. Specjalista oceni konieczność usunięcia zmiany.