Mała i czerwona krostka na penisie u 18-latka

Witam. Mam 18 lat i ostatnio zauwazlem na moim penisie mala czerwona krostke, nie boli ona mnie i nie piecze i nie swedzi, nie chce isc z tym do lekarza. Prosze o szybka odpowiedz. Pozdrawiam

Bez ogladniecia zmiany ciezko postawic diagnoze. Jesli zmiana nie ustapi w przeciagu tygodnia, lub dolacza sie inne objawy, w celu postawienia diagnozy konieczna bedzie wizyta u dermatologa.