Mała ilość oddawanego moczu przez roczne dziecko

Witam od 3 dni mój synek, który 17.06.2015 skończy rok zaczął bardzo mało sikać. Dziś zrobiłam wyniki i nasz lekarz stwierdził,że jest wszystko ok. Dziecko funkcjonuje normalnie w dzień. W nocy przez ok 7-8 h ma temp poniżej 35 stopni w dzień normalną. Dla porównania wcześniej pampers z nocy to teraz pewnie przy nie zmienianiu go przez całą dobę byłby dopiero taki sam. CRP 0,81 kreatynina 0,36. Proszę o pomoc

Lek. Tomasz Budlewski

Bez badania lekarskiego ciężko jest coś więcej powiedzieć. Proponuje powtórzyć badania w tym tygodniu i ponownie udać się do lekarza pediatry.