Mała ilość wapnia w organizmie przy dużej osteoporozie

Mam duża osteoporozę i mała ilośc wapnia w organizmie 8 ,00 biorę vitrum 1250 oraz dostałam zastrzyk dożylny taki jak bonviva następny zastrzyk za trzy mięs. Bardzo mnie bolą kosci nie pomaga zastrzyk algan ani tabletki.,czy te bóle maga być od tego zastrzyku bonviva czy jakoś się nazywa.i jaki lek ma najwiecej wapnia bo vitrum chyba za słabe.i czy powinnam brać te bonviva jak mam tak mało wapnia.do lekarz idę za dwa miesiące, proszę do mnie napisać bo się załamuje.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do poradni leczenia osteoporozy. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie. przed podaniem leku musi mieć Pani oznaczony poziom wapnia i kreatyniny.