Mała kropka na żołędzi penisa u 20-latka

Mam 20 lat. Ostatnio pojawiła mi się na żołędziu jedna mała kropka, jest ona w kolorze czerwonym i wyglada tak jakby na odcisk. Jak dotykam to czuje lekki bol. Ale ogolnie to jej nie czuje, mam ja od 2 dni. Nie uprawiam sexu i nie masturbuje sie, wiec nie wiem o co chodzi. Moze ona sama z siebie tez zniknie, ale nie wiem.

Aleksander Ropielewski

Niestety bez możliwości oceny zmiany skórnej nie jestem w stanie udzielić pomocnej odpowiedzi i sugeruję kontakt z dermatologiem.