Mała krostka na wargach sromowych u 13-latki

Wczoraj pojawila mi sie mala krostka na wewnetrznych wargach stomowych. Na poczatku byla koloru waginy a potem miala bialy czubek. Po lekkim bacisnieciu pojawila sie krew. Po przemyciu woda, biale cos zbiknelo a krew zostala. Jest to jakby pod skora. Mam 13 lat i jeszcze nie miesiaczkowalam. Nie boli to ani nie piecze. Nie bylam nigdy u ginekologa. Prosze o pomoc bo wstycdze sie o tym z kims blizej porozmawiac
13 LAT ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Porozmawiaj z Mamą, bo to nie żaden wstyd. Być może krostka. o której wspominasz to zaczopowany i nadkażony gruczoł wydzielający śluz. Warto skorzystać z porady ginekologa.