Mała krostka na wędzidełku penisa

Witam! Zauważyłem małą szaro-czarną krostkę na wędzidełku penisa (od spodu żołędzi na samym środku), średnicy 1mm i jest nieco wypukła. Nie boli ani nie piecze, ma nieregularny kształt. Nie zawiera żadnej treści (przynajmniej nie wygląda na to). I nigdy wcześniej tego nie miałem. Za 4 dni mam wizytę u dermatologa, ale chcę koniecznie wiedzieć, co to może być, bo nie usnę! Pilnie proszę o jakąkolwiek informację, co to może być i czy jest to groźne.

Witam serdecznie!

Jeżeli opisane przez Pana zmiany pojawiły się nagle prawdopodobnie przemawiają za tłem infekcyjnym, jednak bez możliwości przeprowadzenia badania lekarskiego z obejrzeniem zmiany i zebraniem wywiadu nie da się nic więcej powiedzieć. Z pewnością konieczna jest wizyta u dermatologa, do tego czasu proszę również powstrzymać się od stosunków płciowych, gdyż do póki nie jest jednoznacznie stwierdzone co stanowi przyczynę objawów należy zachować ostrożność podczas współżycia. Do dermatologa nie jest konieczne skierowanie.

Pozdrawiam