Mała liczba płytek krwi i obniżony poziom neutrocytów a problemy z zajściem w ciążę

Witam jestem kobietą,mam 31 lat i od roku staram się o dziecko.Ostatnio robiłam morfologie krwi i wykazało że mam za mało płytek krwi 116 oraz obniżoną liczbę neurocytów 2,29 oraz podwyższenia MPV 12,6. Czy to ma jakiś wpływ na to że nie moge zajść w ciążę?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Trudno określić przyczynę niepowodzeń w staraniu o ciążę na podstawie niepełnego wyniku morfologii krwi. Proszę udać się na wizytę do specjalisty ginekologa, który pokieruje procesem diagnostyczno-leczniczym.