Mała podskórna kuleczka na pośladku u 4-latka

Witam, mój syn ma 4 latka. Jakiś czas temu pojawiła mu się na pośladku pod skórą mała kuleczka! Myślałam że to ugryzienie owada ale kuleczka nie znika, ale też nie rośnie! Nie boli go to i nie przeszkadza mu to! Co to może być? Czy powinnam się z tym gdzieś zgłosić??

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proponuje udać się do lekarza pediatry.