Małe czerwone plamki na penisie

Witam! Od jakiegos czasu zaobserwowalem na penisie okolo 7 malutkich czerwonych plamek, plaskich - nie sa to krosty. Nie swedza ani nie pieka. Od roku mam stala partnerke, seks uprawiamy praktycznie codziennie czasami dochodzi do 3 - 4 stosunkow dziennie, czy to moze miec wplyw?
ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W opisanej sytuacji konieczna jest bezpośrednia ocena zmian w celu ustalenia dokładnego rozpoznania. Na podstawie samego opisu można wnioskować, że objawy sugerują infekcję grzybiczą. Ważnym elementem leczenia jest także uwzględnienie infekcji u partnerki. W przypadku potwierdzenia grzybicy w Pańskim przypadku, wskazane będzie leczenie także u partnerki.