Małe czerwone plamki na żołędzi penisa

Witam, od około tygodnia pojawiły mi się na żołędziu penisa małe czerwone plamki, które czasami troszkę swędzą ale nie ma nieprzyjemnego zapachu. Trochę się zmartwiłem tym i obawiam się, że może to być jakiś nowotwór. Bardzo prosiłbym o pomoc, co to może być i jak to leczyć? Pozdrawiam

Aleksander Ropielewski

Bez oceny zmian skónych nie jestem w stanie stwierdzić jakie mają podłoże. Sugeruję kontakt z dermatologiem.