Małe, czerwone zmiany skórne na policzkach, skroniach i żuchwie

Witam, co to może być i co z tym zrobić? Wczoraj w "jednej chwili" wyskoczyły mi na twarzy małe czerwone przekształacające się w ropne krostki zmiany. Najwięcej na policzkach, skroniach i żuchwie. Jak sobie z tym poradzić i od czego to?

Lek. Bartosz Małek

Szanowna Pani,
W Pani przypadku wymagana jest konsultacja u dermatologa w celu oceny zmian i ich podłoża.