Małe guzki na sutku - czy to może być rak?

Mam 14 lat. Mam kilka małych guzków na sutku i nie wiem czy to rak.

14 LAT ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witamy serdecznie.

W wieku czternastu lat rak piersi praktycznie nie występuje. Bardzo często zmiany pojawiające się w piersiach mają charakter przejściowy. Powinna Pani zacząć od rozmowy z mamą. Być może dzięki temu pozbędzie się Pani swoich obaw co do raka. Jeśli będzie taka potrzeba możecie razem wybrać się o odpowiedniego lekarza.