Małe guzki z tyłu języka

Dzień dobry. zgłaszam sie z takim problemem, ok 2 miesięcy temu z tyłu języka pojawiły mi się jakby takie małe guzki, myślałem, ze to polipy, udalem się do lekarza, niesttey który nie był zbyt zainteresowany i powiedział że mogą być to brodawki . chce jeszcze dodać, ze nie mam powiększonych węzłów chłonnych ani gorączki, czuje się dobrze, kiedyś też miewalem bóle z tyłu języka.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Niestety w ramach porady internetowej nie mam możliwości bezpośredniej oceny opisanych zmian, co wyklucza możliwość postawienia konkretnej diagnozy. Sugeruję zatem, by udał się Pan do specjalisty otolaryngologa, który zbierze wywiad, oceni opisane zmiany i pokieruje dalszym procesem diagnostyczno-leczniczym.