Małe i obwisłe piersi po urodzeniu dzieci

Wiatm.Mam taki duży kompleks,chozdi o piesi.Urodziłam 2 dzieci i teraz piersi są bardzo małe i bardzo obwisłe.Czy są jakie tabletki lub coś innego co zwiększyłoby i ujędrniło moje piersi?Dziękuję.

Witam,

Tabletki i kremy nie zwiększa objętości gruczołu piersiowego! Ćwiczenia mięśni, masaże, ujędrniające kremy, które można kupić w aptece - oczywiście poprawię strukturę skóry i kształt piersi ale....nie wpłyną na ich rozmiar.

Pozdrawiam