Małe i podskórne krostki z białą zawartością u 18-latki

Mam 18 lat i od 2 mecze sie z krostami ,nie sadze zeby był to trądzik, są to małe , podskurne krostki z których po wycisnieciu wychodzi białe coś ( jak by tluszcz, jak bym miała za dużo nabiału ) byłam u kosmetyczki na kilku oczyszczaniach ale jest gorzej !! Nie wiem już co mam robić , na zdjęciach są nie widoczne. Byłam u lekarza dawał mi rożne tabletki ale nic nie pomaga proszę o pomoc !!

Witam to również może być trądzik, należy zgłosić się na konsultację do dermatologa lub lekarza medycyny estetycznej.Lekarz obejrzy zmiany, dobierze preparat leczniczy do smarowania skóry, jak będą potrzebne to zleci badania oraz zaleci zabiegi medyczne np. peelingi.