Małe i różowe bąble na całym ciele

witam mam wazne pytanie ,a wiec na prawie calym ciele pojawily mi sie małe babelki z jakas ciecza sa one koloru rozowego,dokladnie mam ich mnostwo na calych plecach na klatce piersiowej,na rekach,na glowie troche,w okolicach genitaliów,na szyi i troszke na twarzy ale mało,nie swedza mnie one ani nie bola ,jak ich mocniej dotkne to pekaja i zaraz odrastaja nowe,ostatnio przez 4 dni i 3 noce bylem w trasie mialem na sobie gruba bluze do tego zimowa kurtke,cieple spodnie i czapkem,co to moze byc?

Mikołaj Cyganok

Witam! Na podstawie uzyskanej od Pana informacji, istnieje prawdopodobieństwo, że opisywane zmiany to potówki. Lecz nie można wykluczyć innych przyczyn wspomnianych dolegliwości. Sugeruję zatem udać się do lekarza rodzinnego, który będzie miał możliwość oceny wizualnej Pana skóry i wdrożenia leczenia, jeżeli zajdzie taka potrzeba.

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.

www.lenartowiczclinic.pl