Małe ilości wypijanej wody przez 4-miesięczne dziecko

Moja córeczka jutro zacznie 4 mc. Jak zasypia bądź już śpi niespokojnie kręci główką w prawą i w lewą stronę, nie raz aż rzuca. Drgają jej też ręce co jakiś czas. Śpi śpi i nagle podrywa rączki do góry albo jedną albo drugą. Ma bardzo dobry apetyt, martwi mnie jej małe ilości picia wody. (80 ml) Boję się o nią.

Lek. Tomasz Budlewski

Występowanie wszelkich niepokoi u Matki dziecko powinno skutkować udanie się z dzieckiem do lekarza pediatry lub lekarza rodzinnego. Tylko po zbadaniu dziecka można określić czy jest wszystko w porządku. Proponuję wizytę u lekarza.