Małe jądra i jasne owłosienie na rękach i nogach a zbyt mały poziom testosteronu

Witam mam 25 lat i mam problem , wydaje mi sie ze mam małe jądra Jak na swój wiek do tego nie mam za bardzo owłosienia na rękach i nogach (znaczy sie mam ale nie gęste jak inni, bardziej jasne włosy) boje sie ze mam zbyt mały poziom testosteronu i ze mogę być bezpłodny

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W przypadku podejrzenia nieprawidłowości hormonalnych warto udać się na wizytę do specjalisty endokrynologa. Do poradni endokrynologicznej w ramach NFZ wymagane jest skierowanie.