Małe jajniki w wyniku USG ginekologicznego
Witam, jestem po wykonanym usg u ginekologa, zaniepokojona wynikami proszę o diagnozę: Endometrium: 2,2 mm regularne Jajnik prawy: 26 x 15 mm, prawodłowy Jajnik lewy: 34 x 17 mm, prawidłowy Przyczyną małych jajników jest branie przeze mnie kuracji hormonalnej (Naraya Plus), której przyczyną były bolące miesiączki oraz trądzik. Przed przystąpieniem do kuracji miałam robione usg na którym jajnik były znacznie większe, a endometrium miało grubość 8,6 mm. Proszę o porady

KOBIETA, 24 LAT ponad rok temu
Lek. Krzysztof Szmyt
79 poziom zaufania
Witam, należy ocenić czy rzeczywiście przyczyna zmiany rozmiaru jajników jest pobierany lek. Jeżeli tak to należy sie zastanowić nad zmiana terapii. Zalecamy wizyte u lekarza prowadzącego. Pozdrawiam