Małe krosteczki pod rzęsami

Witam. Tuż pod rzęsami na lini nie raz wyskakują mi małe krosteczki. Utrzymują się do kilku dni i samoistnie znikają. Mam teraz na lewej lini pod rzęsami jedną krosteczkę (tak bardzo mi nie przeszkadza - ale wiem że coś tam jest ) . Ta już jest trzeci dzień. Co to może być? Niestety na wizytę muszę jeszcze poczekać. A chciałabym zaczerpnąć porady specjalisty.

Witam.to są grucxoly Meiboma.one wydzielają tluszcz do filmu łzowego.jezeli tworzą sie male zolte kuleczki to nalezy powieki delikatnie wygrzac i potem mechanicznie odkazic np.blephacleanem.pozdrawiam