Małe krostki pod skórą penisa po zabiegu obrzezania

Witam serdecznie, Dzisiaj wyczułem pod skórą penisa dwie takie jakby małe krosteczki, takie grudki. Nie boli mnie to wcale. Dodam, że jakieś 15 dni temu byłem poddany zabiegowi obrzezania całkowitego. Co to może być? Pozdrawiam
MĘŻCZYZNA ponad rok temu

To zapewne zmiany związane z zaczopowaniem gruczołów łojowych czyli prosaki. Są to zmiany, które najwyżej mogą dawać defekty estetyczne, ale nie patologiczne. Najwyżej w tej sprawie można udać się do dermatologa, który leczy laserem (usuwa się np. takie zmiany laserowo - najlepszy efekt).