Małe krostki pod skórą wypełnione płynem surowiczym

Witam, od jakiegoś czasu zauważyłam pojawiające się na wewnętrznej stronie dłoni małe krostki, pod skórą, wypełnione płynem surowiczym. Początkowo było ich kila, natomiast teraz jest ich znacznie więcej, kilka skupisk. Mam skłonności do alergii skórnej i podejrzewam że to uczulenie na coś, z czym stykam sę w pracy. Chciałabym wiedzieć jak mogę to wyleczyć i jak chronić dłonie, ponieważ nie mogę zaprzestać kontaktu z materiałami które powodują uczulenie. Podrawiam

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.