Małe piersi a intymna nieśmiałość

Mam 20 lat i jeszcze nie współżyłam z chłopakiem . Mam problem , ponieważ nie urosły mi jeszcze piersi . Źle się z tym czuję . Okres mam co miesiąc , lecz w różnej części miesiąca (prawdopodobnie nie regularny) . Czy jest jakiś sposób na to aby mi urosły ? Z drugiej strony też bym chciała zacząć współżyć z chłopakiem . Czuję się na to gotowa , ale wstydzę się swojej nagości , swoich piersi . Czy na to może też by była jakaś rada ? Z góry dziękuję .

Wydaje się, że nie jest jeszcze Pani w pełni gotowa do współżycia, brak jest jeszcze akceptacji swej fizyczności. Warto pamiętać, że małe piersi są dla wielu mężczyzn silnym afrodyzjakiem, fetyszem...
Być może dobrze byłoby porozmawiać z doświadczonym seksuologiem przed rozpoczęciem współżycia.
W Warszawie nie powinno być z tym problemu. W Lublinie i Warszawie przyjmuje doświadczony lekarz seksuolog dr K.Bojar.
Przypuszczam jednak, że poradzi sobie Pani sama ze sferą intymną, ważne żeby wybrała Pani właściwego Partnera i nie spieszyła się "zbyt nerwowo" do inicjacji.
Nigdzie nie jest powiedziane, w jakim wieku powinna być inicjacja... Jest różnie i średnia statystyczna jest tutaj bez większego znaczenia...
Pozdrawiam Panią i życzę dobrych doświadczeń. JW, www.seksuologia.org.pl