Małe piersi a zaburzenia miesiączkowania

Witam mam 19 lat i mój problem polega na tym że mam strasznie małe piersi, mianowice bardzo małe A. U mnie w rodzine raczej wszyscy mają dość duże. Mam 157 i ważę 50 kg. Także niedowagi nie mam. Kiedyś się odchudzałam i miałam zaburzenia miesiączkowania, teraz również są niezbyt regularne, ale już lepiej. Czy przez takie zaburzenia mogły nie urosnąć ? Czy w ogóle jest jakaś szansa że trochę urosną? Zaburzen hormonalnych też raczej nie mam, bo miałam niedawno robione badania.

Witam serdecznie,
Rozmiar i wygląd biustu jest sprawą indywidualną. Wzrost i rozwój piersi kończy się około dwudziestego roku życia, u niektórych dziewcząt nawet później. Istnieje więc szansa, że piersi zmienią jeszcze swój wygląd. Rozmiar biustu raczej nie jest związany z odchudzaniem i zaburzeniami miesiączkowania w przeszłości. Gdyby tak istotnie było, piersi zaczęłyby rosnąć po normalizacji masy ciała.