Małe piersi - czy jest domowy sposób na ich powiększenie?

Witam, mam 30 lat, jestem matką trójki dzieci. Mama problem z małymi piersiami po ostatnim porodzie i karmieniu dziecka, nie powróciły do tego samego wyglądu, choć minęlo już 5 lat. Stało się tak dlatego, że szybko zaczęłam po porodzie tracić wagę. Kiedy byłam w ciąży, ważyłam 60 kg. W ciągu dwóch miesięcy od porodu straciłam 15 kg i ważyłam 45 kg. Teraz mija 5 lat od porodu i udało mi się przytyć 5 kg, ale co z tego, skoro piersi ani drgnęły. Zanim zaszłam w ciążę, miałam miseczkę B, teraz mam zaledwie A. Proszę o radę, co mogłabym zrobić, żeby wróciły do rozmiaru sprzed ciąży. Pozdrawiam

Witam,

Z mojej strony mogę jedynie polecić wykonywanie ćwiczeń wzmacniających klatkę piersiową i kształtujących mięśnie tej części ciała. Proszę wykonywać ćwiczenia codziennie po 10 minut, niech staną się nawykiem. Proszę wykonywać pompki damskie czy ćwiczenia przy ścianie - stanąć twarzą do ściany, położyć dłonie na ścianie i uginać ręce jak do pompek, lub inne, np. http://abcodchudzanie. pl/cwiczenie-na-biust-z-uzyciem-bosu

Pozdrawiam.