Małe piersi u 19-latki

Witam mam 19 lat i prawie w ogóle nie mam piersi... Mam straszny kompleks z tego powodu. Co prawda jestem osobą szczupłą a miesiączki są nieregularne, dostałam pierwszą miesiączkę około 15 roku życia. Czy jest szansa że moje piersi jeszcze urosną ?

Witam serdecznie. W wieku 19 lat na ogół rozwój piersi jest już zakończony. Warto jednak z związku z wspomnianymi zaburzeniami menstruacji, których powodem mogą być wahania hormonalne udać się do lekarza by wykonać odpowiednie oznaczenia.